Uitslagen Bike2Run 2015

 
1 Harmes Erwin Vasseur Remy 1 1:03:01 1eMM
2 Vriendt Xavier de Naudts Ruud 110 1:04:58 2eMM
3 Broeke Erwin v d Linden Crum v d 113 1:08:14 3eMM
4 Caspel Wouter van Male Gerard v d 136 1:09:22 4eMM
5 Geschiere Gilles Sparrentak Wim v 139 1:10:51 5eMM
6 Harinck Sergio Ridder Rens de 81 1:11:53 6eMM
7 Pagter Rob de Ridderhof Michel 8 1:12:50 7eMM
8 Alphen Edwin van Bootsgezel Dennis 101 1:13:08 8eMM
9 Verhage Arjo Hollander Kees den 140 1:13:54 9eMM
10 Wiessener Vicky Wiessner Ralph 36 1:14:18 1eMV
11 Stroo Marinus Kranenburg Arjan 41 1:14:35 10eMM
12 Padmos Wim Waaij Marjan de 138 1:14:40 2eMV
13 Bosman Paul Waelput Geert 51 1:15:17 11eMM
14 Broeke Ivo van den Broeke Remi v d 19 1:15:48 12eMM
15 Vinden Gert van der Florie JanWillem 106 1:15:50 13eMM
16 Braem Philip Huybens Andy 83 1:16:39 14eMM
17 Slabbekoorn John SlabbekoornNathalie 30 1:16:55 3eMV
18 Versluis Joeri Versluis Hein 73 1:17:48 15eMM
19 Oosterhuis Johan Clowting Thijs 45 1:18:04 16eMM
20 Kraan Pim Daane Corne 72 1:18:25 17eMM
21 Rijkhoek Peter Grave Herman de 130 1:18:49 18eMM
22 Straten Matthijs v Bassie Mathias 24 1:19:04 19eMM
23 Ritsema JaapJan Steketee Maurice 66 1:19:11 20eMM
24 Ridder Niek de Rouwendaal Jasper 116 1:19:16 21eMM
25 Adrichem Arjan Karremans Patrick 156 1:20:08 22eMM
26 Swiers Jurjen Pouwelse Arthur 118 1:20:38 23eMM
27 Poortvliet Raoul Rijk Mark 82 1:20:54 24eMM
28 Arendts Thomas Naerebout Raymond 127 1:21:24 25eMM
29 Vogel Robin Beest Jaap van 78 1:21:33 26eMM
30 Maljaars Jelle Rijke Lennard de 65 1:22:01 27eMM
31 Lous Henk Schipper Lisette de 47 1:22:14 4eMV
32 Guequierre John Vermeulen Sven 143 1:22:25 28eMM
33 Sturm Elmar Huntink Kris 16 1:22:31 29eMM
34 Geschiere Suzanne Witte Rinus 49 1:22:49 5eMV
35 Lit Peter van Lit Danique van 76 1:23:05 6eMV
36 Vlieger Richard de Vlieger Rian de 87 1:23:08 7eMV
37 Moerland Yvonne Wilde Renate de 103 1:23:18 1eVV
38 Roseboom Joep Roseboom Ivar 159 1:23:27 30eMM
39 Nooijer Bas de Nijnatten Laura v 95 1:24:00 8eMV
40 Went Mark van Slagboom Jasper C 6 1:24:03 31eMM
41 Loon Jan van Wijnacker Rudi 33 1:24:11 32eMM
42 Meijers Andre Drijdijk Tonny 75 1:24:15 33eMM
43 Jonge William de Polderdijk Joost 100 1:24:18 34eMM
44 Schipper Sebastian Spijker Willem 9 1:24:22 35eMM
45 Elstgeest Gijsbert Elsgeest Youri 98 1:24:33 36eMM
46 Boon Jonathan Boon Mattias 122 1:24:36 37eMM
47 Sanderse Peter Sanderse Niels 67 1:24:38 38eMM
48 Stroo John GansewinkelArthur 144 1:24:54 39eMM
49 Paulusse Nick Paulusse Colin 37 1:25:01 40eMM
50 Simonse Berry Simonse Marielle 111 1:25:38 9eMV
51 Nieuwdorp Franklin Schoe Edwin 53 1:25:57 41eMM
52 Sandifort Nigel Dijkwel Peter 57 1:26:35 42eMM
53 Schot Jan Bosman Theo 147 1:27:04 43eMM
54 Sluijs Vincent van Goeree Bas 137 1:27:30 44eMM
55 Verhaar Olivier Verhaar Lody 80 1:27:38 45eMM
56 Roelse Lisette Ovaa Rudy 2 1:27:46 10eMV
57 Kramer Andre Suilen Hans 43 1:27:53 46eMM
58 Boutens Janneke Boutens Ruben 96 1:28:26 11eMV
59 Verhage Annemiek Regt Bianca de 52 1:28:28 2eVV
60 Besuijen Wim Besuijen Marije 133 1:28:35 12eMV
61 Verhulst Petra Sparrentak Evelien 25 1:28:38 3eVV
62 Verhage Bram Blaas Annelies 85 1:28:54 13eMV
63 Jacobs Richard Joosse Jan 128 1:28:57 47eMM
64 Leeftink Henk Kreke Annet v d 21 1:29:02 14eMV
65 Weelden Denise van Capello Evelien 108 1:29:06 4eVV
66 Joziasse Sandra Graaff Shirley de 112 1:29:50 5eVV
67 Jongeneel Rob Geuze Kees 131 1:30:02 48eMM
68 Barentsen Vincent Grootjans Niek 117 1:30:14 49eMM
69 Koops Edwin Koops Thijs 55 1:30:36 50eMM
70 Bogers Pierre Bogers Marco 4 1:30:49 51eMM
71 Minderhoud Jorien Mesu Ruud 146 1:30:50 15eMV
72 Tramper Hans Tramper Max 12 1:30:52 52eMM
73 Francke Ferdi Danielse Bennie 68 1:31:00 53eMM
74 Wassenaar Kirsten Wassenaar Gijs 86 1:31:11 16eMV
75 Boone Mariska Meijboom Durby 69 1:31:15 6eVV
76 Belzen kees van Belzen Kenneth v 71 1:31:25 54eMM
77 Nieuwkerk Corne Molegraaf Daan 120 1:32:08 55eMM
78 Willemse Arno Willemse Ina 56 1:32:16 17eMV
79 Zande Marion van de Nooijer Jenny de 107 1:32:29 7eVV
80 Zuijddijk Wim Poleij Arno 134 1:32:46 56eMM
81 Maljaars Johnny Ridder Guido de 158 1:32:49 57eMM
82 Vroomen Eduard Vroomen Lex 102 1:32:52 58eMM
83 Janssen Edwin Konitzer Nick 58 1:33:12 59eMM
84 Eikenhout Daan Renson Delfine 26 1:33:16 18eMV
85 Haazebroek Sandra Phil Ron 3 1:33:19 19eMV
86 Belzen Kees van Schouwenaar Peter 38 1:33:23 60eMM
87 Steenblok Niels Steenblok Marian 155 1:33:48 20eMV
88 Jong Rini de Benard Kees 99 1:35:04 61eMM
89 Broekhoven GertJan Elst Dolf 17 1:35:06 62eMM
90 Sturm Alfred Sturm Nicoline 18 1:35:19 21eMV
91 Tabak Wim Bree Mariska de 125 1:35:23 22eMV
92 Kesteloo Monica Bruijn Frank de 50 1:35:34 23eMV
93 Jong Marlies de Mol Marjolein 15 1:35:39 8eVV
94 Sterk Nancy Koch Louise 93 1:35:42 9eVV
95 Wouters Mart Wouters Andre 132 1:35:44 63eMM
96 Gillissen Jack Polderman Hans 13 1:36:02 64eMM
97 Ruiter Marleen de Kluijfhout Johnny 23 1:36:10 24eMV
98 Janssen Michel Kamstra Gerke 124 1:36:12 65eMM
99 Molegraaf Danny Visser Frenk-Jan 70 1:36:15 66eMM
100 Joosse Hans Koutouras Nietsa 77 1:36:18 25eMV
101 Kluijfhout Anja Klap Joyce 84 1:36:27 10eVV
102 Huisman Matthias Bakker Joyce 22 1:36:37 26eMV
103 Zitman Therese Zitman Ard 151 1:36:39 27eMV
104 Jonge Guillaume de Kooper Koos 44 1:36:53 67eMM
105 Pagter Philip de Calvo Laura 29 1:37:21 28eMV
106 Reijngoudt Sylvia Huigen Helene 61 1:37:26 11eVV
107 Vlasblom Kristianne Gerritse Peter 59 1:37:34 29eMV
108 Hoek Eva van Saaman Marloes 20 1:39:06 12eVV
109 Meer Monica van der Flipse Emiel 105 1:39:27 30eMV
110 Maas Natalie v d Harten Ilona 39 1:39:29 13eVV
111 Nunen John van Heijers Maartje 109 1:40:34 31eMV
112 Langeler Ton Verhage Esther 42 1:40:37 32eMV
113 MoolenbroekAnneleen Dieleman Peter 89 1:41:53 33eMV
114 Dombret Paul Boogaard Sonja 97 1:42:10 34eMV
115 Berge Frans van den Snoep Stefan 11 1:42:22 68eMM
116 Teune Wendy Harinck Angelique 148 1:42:45 14eVV
117 Gaaij Pieter de Gaaij Carlijn de 123 1:43:05 35eMV
118 Langerak Henny Langerak Christa 149 1:43:18 36eMV
119 Spaeter Raf Spaeter Madeleine 14 1:43:31 37eMV
120 NieuwenhuyzeLeendert Jansen Adrienne 79 1:43:33 38eMV
121 Hekhuis Robbert Bruyne Linda de 129 1:44:13 39eMV
122 Mierlo Marie-Louise israel Anita 62 1:44:19 15eVV
123 Damme Marian van Beule Karin de 64 1:44:37 16eVV
124 Bockxmeer Birgit v Clasener Margo 92 1:45:31 17eVV
125 Berg Thea van den Sol Judith 48 1:45:41 18eVV
126 Nachtegaal Chantal Nagtegaal Erwin 115 1:45:48 40eMV
127 Kouijzer Christian Dorsselaar Sandra 114 1:45:50 41eMV
128 Coone Iris Vermeulen Evita 157 1:46:04 19eVV
129 Jong Jan de Marinissen Jos 7 1:47:07 69eMM
130 Duivenbode Onno van Duivenbode Niels 28 1:47:34 70eMM
131 Kuiper Sandy Burger Paul 60 1:47:44 42eMV
132 Joosse Conny Hemel Anita v d 104 1:48:03 20eVV
133 Bat Mariska de Roose Susanne 121 1:49:02 21eVV
134 Elstgeest Debby Vermue Ilona 141 1:50:35 22eVV
135 Groote Ilona de Haveren Jolanda v 32 1:50:55 23eVV
136 Adriaanse Natasja WillemsteinMarieke 63 1:51:59 24eVV
137 Bosga Sylvia Landmeter Erna de 88 1:52:43 25eVV
138 Kolijn Jolanda Paulusse Annemiek 119 1:52:51 26eVV
139 Jonge Marylou de Waart Ingrid de 142 1:53:14 27eVV
140 Endt Rodney v d Nagtegaal Tonia 135 1:53:44 43eMV
141 Eikeren Hennie v Wolf Vivian 35 1:53:51 71eMM
142 Ban Anne van den Burgers Lotte 74 1:54:07 28eVV
143 Wolff Erwin de Wolff Pepijn de 145 1:54:24 72eMM
144 Hoek Marijke van Hoek Rollo van 126 1:54:32 44eMV
145 Kok Fieke de Kok Sarah 31 1:55:03 29eVV
146 Boom Linda van den Wirtz Mares 46 1:55:11 30eVV
147 Gillisse Monique Castel Linda 5 1:59:33 31eVV
148 Raas Koen Mol Eva 94 2:00:27 45eMV
149 Koets Ronald Bruyne Merel de 150 2:01:17 46eMV
150 Castel Jordi Sluijs Martine v 154 2:02:11 47eMV
151 Castel Peter Castel Karin 153 2:03:02 48eMV
152 Rijk Joyce Swarts Silvia 34 2:03:18 32eVV
153 Wullems Thijs Patel P 10 2:08:24 49eMV
154 ModderkolkGabrielle Ubbink Roos 27 2:10:54 33eVV

Bike2Run wordt georganiseerd door B4Sport. Het Bike2Run-team bestaat naast Remy uit een kleine groep van vaste vrijwilligers.  Het evenement wordt mede mogelijk gemaakt dankzij sponsors en de vele vrijwilligers die op de dag zelf onmisbaar zijn. Wil jij ook bijdrage leveren aan Bike2Run laat het ons weten en laat je naam en emailadres achter op ons contact formulier.

 

 

Remy Vasseur heeft als triatleet jarenlange ervaring met de loop- fiets- en zwemsport. Daarnaast is hij actief bezig met zijn bedrijf B4Sport, de organisator van Bike2Run. Wil je graag meedoen met Bike2Run maar heb je nog wel wat training/begeleiding nodig?

B4Sport biedt een groot aanbod van sportlessen.