Uitslagen Bike2Run 2016

  bike2run 21 km teamnr eindtijd klassement
1 Harinck Sergio Harmes Erwin 101 1:03:58 1eMM
2 Hoosemans Ruud Boogaard Wilco 41 1:10:25 2eMM
3 Doolaar Hans Flipse Emiel 84 1:13:08 3eMM
4 Alphen Edwin van Bootsgezel Dennis 170 1:14:00 4eMM
5 Sturm Pieter Slooters Dennis 144 1:15:50 5eMM
6 Verbeek Tom Koole Jan-Kees 158 1:16:18 6eMM
7 Mesu Ronnie Mesu Ruud 125 1:16:30 7eMM
8 Vlieger Richard de Simonse Berry 166 1:16:46 1eMV
9 Vriend Robbert Raa Koen ten 46 1:16:49 8eMM
10 Moerland Yvonne Wee Michel de 65 1:16:53 2eMV
11 Brauwer Henk de Boute Martine 172 1:17:36 3eMV
12 Clowting Thijs Oosterhuis Johan 119 1:17:53 9eMM
13 Kapteijn Remco Kapteijn Stef 95 1:18:20 10eMM
14 Wege Richard v d Wege Robin van de 91 1:18:25 11eMM
15 Bil Walter Versluis Chiel 62 1:18:31 12eMM
16 Nieuwkerk Corne Molegraaf Danny 51 1:19:00 13eMM
17 Tilburg Sjoerd van ScheermeijerMarco 145 1:19:16 14eMM
18 Ivens Remco Reas Dave 142 1:19:50 15eMM
19 Bassie Mattias Straten Matthijs v 79 1:20:01 16eMM
20 Boon Jonathan Boon Matthias 47 1:20:22 17eMM
21 Broeke Ivo van den Broeke Remi v d 150 1:20:45 18eMM
22 Vos Wolter Balette Wim 82 1:20:47 19eMM
23 Joosse Janot Jacobs Richard 110 1:20:50 20eMM
24 Drijdijk Marcel Bosch Marc 134 1:20:59 21eMM
25 Carol Robert Aartsen Arthur v 126 1:21:01 22eMM
26 Rouwendaal Jasper Ridder Niek de 94 1:21:04 23eMM
27 Hoogdalem Augusta v Broek Amy van den 87 1:21:22 1eVV
28 Ridderhof Michel Geuze Ada 200 1:21:26 4eMV
29 Baas Michel Gilst Paola van 86 1:21:37 5eMV
30 Sturm Elmar Huntink Kris 44 1:22:42 24eMM
31 Leeftink Henk Lous Henk 192 1:23:12 25eMM
32 Steketee JaapJan Steketee Maurice 114 1:23:18 26eMM
33 Jonge William de Polderdijk Joost 74 1:23:26 27eMM
34 Meijers Andre Drijdijk Tonny 127 1:23:55 28eMM
35 Hekhuis Robert Hekhuis Gilbert 157 1:24:06 29eMM
36 IJsebaert Ingrid Jansen Boudewijn 147 1:24:12 6eMV
37 Sommeijer Marcel Kreke Annet van de 48 1:24:53 7eMV
38 Kranenburg Arjan Malcorps Nicolette 72 1:25:13 8eMV
39 Heijden kees v d Strobos Ronald 130 1:25:17 30eMM
40 Wijne Marc Tange Martijn 156 1:25:22 31eMM
41 Davidse Alexander Zolnet Remy 40 1:25:24 32eMM
42 Jacobs Timmy Belzen Joey van 118 1:25:26 33eMM
43 Veldhuizen Marcel Dees Ronald 194 1:25:43 34eMM
44 Vries Mathijs de Mondeel Nick 102 1:26:29 35eMM
45 Paulusse Nick Paulusse Colin 85 1:26:52 36eMM
46 Vaardegem Jan van ToutenhoofdVincent 129 1:26:55 37eMM
47 Spijker Willem Schipper Sebastian 36 1:27:11 38eMM
48 Lit Peter van Lit Danique van 139 1:27:13 9eMV
49 Bitter Tim Wardenaar Patrick 81 1:27:15 39eMM
50 Verhage Annemiek Regt Bianca de 75 1:27:28 2eVV
51 Nauta Jurre Nauta Wietze 96 1:27:35 40eMM
52 Dijkgraaf Natasja Jooss Jan-Joris 162 1:28:22 10eMV
53 Meijboom Durby Boone Mariska 23 1:29:06 3eVV
54 Putter Rico de Berg Saskia van den 68 1:29:11 11eMV
55 Swiers Jurjen Swiers Lune 93 1:29:25 12eMV
56 Blaas Annelies Verhage Bram 98 1:29:41 13eMV
57 Basie Rink Feleus Stefan 136 1:29:48 41eMM
58 Dijke Danny Prior Jordi 77 1:30:15 42eMM
59 Vermeulen Leon Walhout Ruben 122 1:30:28 43eMM
60 Haazebroek Sandra Phil Ron 45 1:30:47 14eMV
61 Soukop Pascal Harinck Joos 140 1:31:23 44eMM
62 Moerland Rene Belzen Niek van 155 1:31:32 45eMM
63 Huissen Edith Smit Rick 195 1:31:44 15eMV
64 Buitendijk Gert-Jan Buitendijk Douwe 151 1:31:47 46eMM
65 Nooijer Bas de Nijnatten Laura v 143 1:31:50 16eMV
66 Boomgaard Levy v d Boomgaard Wilbert 64 1:32:00 47eMM
67 Boeft Suzanne Riemens Marissa 58 1:32:19 4eVV
68 Kooper Koos Kooper Koen 43 1:32:31 48eMM
69 Dries Stephan v d UitterhoeveDenise 171 1:32:41 17eMV
70 Doorn Angelina van Maas Peter van der 168 1:32:50 18eMV
71 Pouwelse Arthur Powelse Veerle 198 1:33:11 19eMV
72 Lawalata Joram Lankers Eric 105 1:33:18 49eMM
73 Evers Daniella Evers Michael 159 1:33:21 20eMV
74 Remijnse Anne Koeyer Stefan de 113 1:33:24 21eMV
75 Koops Thijs Dekker Leon den 133 1:33:30 50eMM
76 Paaijmans Jeroen Faas Martin 164 1:33:34 51eMM
77 Kouijzer Etienne Nachtegael Chantal 106 1:33:38 22eMV
78 Wolf Evelien de Visser Frenk-Jan 120 1:33:41 23eMV
79 Cevaal John Cevaal Sandra 128 1:33:44 24eMV
80 Gerritse Peter VlasblomKristianne 109 1:33:47 25eMV
81 Sterk Nancy Koch Louise 117 1:34:16 5eVV
82 Adriaanssen Brenda Meer Marjolein v d 80 1:34:43 6eVV
83 Dor Laura Marquez Antonio 149 1:35:38 26eMV
84 Kappetein Theo Blaas Julie 59 1:35:55 27eMV
85 Traas Alex Langemaire Sacha 56 1:36:13 28eMV
86 Capello Evelien Groot Linda de 35 1:36:18 7eVV
87 Dijk Marian van Sighem Claudia van 38 1:36:23 8eVV
88 Oppeneer Ron Jongema Sico 167 1:36:27 52eMM
89 Tramper Hans Tramper Max 42 1:36:59 53eMM
90 Gils Richard van Gils Suzanne van 163 1:37:10 29eMV
91 Stelwagen Pauline Brouwer Rolf 100 1:37:17 30eMV
92 Dourlein Mike Dourlein Nick 191 1:37:24 54eMM
93 Kluijfhout Anja Becks Igna 97 1:37:37 9eVV
94 Nooijer Jenny de Zande Marion van de 193 1:37:46 10eVV
95 Moison Cathelijne Moison Guido 49 1:37:57 31eMV
96 Saaman Marloes Hoek Eva van 37 1:38:21 11eVV
97 Westeinde Danny v't Grootjans Helen 132 1:38:24 32eMV
98 Dorsselaer Sandra v KouyzerChristianne 104 1:38:34 12eVV
99 Boogaard Sonja Kruitbosch Gert 165 1:38:38 33eMV
100 Bassie Joram Meulenberg Vincent 55 1:38:57 55eMM
101 Ovaa Rudy Ovaa Sabine 52 1:39:00 34eMV
102 Schraa Noleen Schaa Henk 146 1:39:04 35eMV
103 Erdtsieck Rosette Erdtsieck Eddy 54 1:39:08 36eMV
104 Roelofs Derk Roelofs Pien 76 1:39:29 37eMV
105 Guequierre John Belle Mia van 138 1:40:39 38eMV
106 Lievense Corina Baak Miriam 107 1:41:15 13eVV
107 Harinck Angelique Teune Wendy 92 1:41:46 14eVV
108 Lievense Hans Lievense Carmen 108 1:42:34 39eMV
109 Hildenbrant Ingrid Wondergem Tono 121 1:42:36 40eMV
110 Jansen Piet Burght Kees van den 67 1:42:55 56eMM
111 Damme Marian van Beule Karin de 57 1:43:09 15eVV
112 Pasenier Miriam Dondselaar Johan 135 1:43:22 41eMV
113 Hollander Elias d Hollander Cindy d 161 1:43:25 42eMV
114 Brouwer Willem Brouwer Johanna 71 1:43:34 43eMV
115 Groote Ilona de Markx Jolanda 90 1:43:50 16eVV
116 Wijnacker Rudi Kortsmit Eva 39 1:45:42 44eMV
117 Joosse Conny Hemel Anita v d 103 1:46:10 17eVV
118 Kaaden Annemarie vd Kappen Inge 61 1:46:23 18eVV
119 Martz Alexander Penning Jeroen de 201 1:46:33 57eMM
120 Salome Ron Salome Bernadette 112 1:47:42 45eMV
121 Liere Erik van Kuijper Peter 69 1:47:48 58eMM
122 Rijkeboer Johan Rijkeboer Jeanne 124 1:48:36 46eMV
123 Kesteloo  Monica Bruijn Jeroen de 89 1:48:50 47eMV
124 Smulders Monique Berg Thea van den 131 1:48:54 19eVV
125 Gelok Els Wassink Sjoerd 73 1:49:08 48eMV
126 Dissen Marcel Dissen Vincent 60 1:49:44 59eMM
127 Seuss Lucille Minnaar Petra 116 1:50:22 20eVV
128 Pooter Bianca de Erpelinck Tom 111 1:50:25 49eMV
129 Dierks Winny KochanowskiMonique 115 1:50:48 21eVV
130 NieuwenhuyzenSandra Wegen Janneke v d 160 1:51:02 22eVV
131 Wirtz Mares Boom Linda van der 190 1:51:04 23eVV
132 Lacour Margaretha Nastaly Mariska 169 1:51:42 24eVV
133 Buitendijk Arthur Buitendijk Sanne 153 1:53:07 50eMV
134 Rijnberg Dennis Koch Michele 141 1:54:03 51eMV
135 Stolze Kirsen Stolze Melanie 196 1:54:42 25eVV
136 Geldof Christian Boer William den 137 1:55:18 60eMM
137 Dingemanse Inge Rovers Bert 123 1:56:34 52eMV
138 Brouwer Anita Talen Nathalie 148 1:59:10 26eVV
139 Bos Ilja van den Reule Christine 152 1:59:58 27eVV
140 Velde Sander van de Smeerdijk Nicky 99 2:00:21 53eMV
141 Sluijs Jeroen van Sluijs Nicole van 66 2:06:55 54eMV
bike2run 21 km bedrijventeams teamnr eindtijd klassement
1 Sparrentak Wim van Wondergem Lous 187 1:11:24 1eBedrijven
2 Nieuwdorp Franklin Pol Serge van der 173 1:24:42 2eBedrijven
3 Lange Peter de Overweel John 178 1:24:57 3eBedrijven
4 Grim Corina Grim Ruud 175 1:25:29 4eBedrijven
5 Sparrentak Evelien v Versluijs Linda 189 1:25:50 5eBedrijven
6 Nijhoff Roy Thielen Davin 182 1:29:45 6eBedrijven
7 Zuijddijk Wim Poleij Arno 176 1:33:27 7eBedrijven
8 Passenier Mark Passenier Sandra 174 1:35:15 8eBedrijven
9 Helmich Werner Looff Maris de 177 1:37:21 9eBedrijven
10 Hofstra Dominique Hofstra Chantal v 184 1:38:17 10eBedrijven
11 Kruijff Maarten de Buijzen Chantal 181 1:41:05 11eBedrijven
12 Bruine Erik de Jansen v R Kees 186 1:41:35 12eBedrijven
13 Dieleman Saskia Dieleman Bart 185 1:43:58 13eBedrijven
14 Latuheru Myra Maat Leonie 183 1:49:40 14eBedrijven
15 Kuiper Sandy Burger Paul 180 1:50:39 15eBedrijven
16 Hemert Ylona van Maaskant Lidewij 179 2:02:29 16eBedrijven
bike2run 10 km teamnr eindtijd klassement
1 Jobse Lisa Terlouw Robin 12 0:39:22 1eVV
2 Hofman Stefan Poppe Eric 22 0:40:58 1eMM
3 Minnaar Paul Minnaar Nympha 5 0:42:11 1eMV
4 Klaassen Renate Schacht Corry de 10 0:43:24 2eVV
5 Flikweert Rian Leijnse Roely 11 0:43:46 3eVV
6 Mesu Jur Holleman Tim 27 0:43:58 2eMM
7 Janse Dennis Brasser Sam 25 0:44:25 2eMV
8 Moolenaar Nicky Moolenaar Amasja 28 0:44:32 3eMM
9 Verbeek Marlou Verbeek Daan 199 0:45:32 3eMV
10 Boutens Janneke Boutens Annelien 20 0:46:29 4eVV
11 Rommers Madeleine Wouts Ruben 1 0:46:40 4eMV
12 Risseeuw Anniek Hoogenes Pepijn 16 0:47:09 5eMV
13 Nijsse Gisela Nijsse Rene 197 0:47:52 6eMV
14 Bakergem Niels van Vries Rachel de 32 0:48:21 7eMV
15 Israel Anita Mierlo MarieLouise 15 0:48:33 5eVV
16 Leer Roos Leer Tessa 6 0:48:45 6eVV
17 Janse Rubin Gils Joelle van 2 0:49:28 8eMV
18 Bakker Pascal Boeft Andrea den 8 0:49:41 9eMV
19 Kam Linda de Nijssen Alco 24 0:50:06 10eMV
20 Pelt Rianne van Mooij Jolanda de 30 0:51:46 7eVV
21 Flameling Sandra Kooiman Inge 18 0:52:02 8eVV
22 Sipma Rink Peter Remijn 34 0:52:13 4eMM
23 Hendrikse Renate Verhage Inge 4 0:52:34 9eVV
24 Janse Corina Janse Marco 3 0:52:49 11eMV
25 Somers Anne Scholte Marielle 14 0:54:19 10eVV
26 Roelse Mieke Bruijn Melanie de 19 0:56:56 11eVV
27 Kuiper Saskia Jacobse Jessica 26 0:58:14 12eVV
28 Sluis Ellen van Uyl laura den 7 0:58:17 13eVV
29 Ruyter Tony de Maas Timo van der 29 0:59:19 5eMM
30 Kiemeneij Manon Koole Cindy 17 1:00:08 14eVV
31 Blok Dominique Dijkman Charlotte 31 1:00:30 15eVV

Bike2Run wordt georganiseerd door B4Sport. Het Bike2Run-team bestaat naast Remy uit een kleine groep van vaste vrijwilligers.  Het evenement wordt mede mogelijk gemaakt dankzij sponsors en de vele vrijwilligers die op de dag zelf onmisbaar zijn. Wil jij ook bijdrage leveren aan Bike2Run laat het ons weten en laat je naam en emailadres achter op ons contact formulier.

 

 

Remy Vasseur heeft als triatleet jarenlange ervaring met de loop- fiets- en zwemsport. Daarnaast is hij actief bezig met zijn bedrijf B4Sport, de organisator van Bike2Run. Wil je graag meedoen met Bike2Run maar heb je nog wel wat training/begeleiding nodig?

B4Sport biedt een groot aanbod van sportlessen.